harmonie parket

Zlepšete svět, začněte od podlahy

Je nejlepší volbou pro každý trvale udržitelný interiér

Je nejlepší volbou pro každý trvale udržitelný interiér

V posledních letech dochází k mnoha přírodním jevům způsobeným klimatickými změnami. Přemýšlejme o suchu ve velkých částech světa, záplavách a extrémně silných hurikánech.

S CO2 neutrálním linoleem Marmoleum přispívá společnost Forbo Flooring k lepšímu prostředí tím, že vyrábí produkt, který neovlivňuje celosvětovou změnu klimatu.

Použitím odolných materiálů ve vašem domě, kanceláři, škole, vlaku, nemocnici nebo prodejně můžete také přispět k lepšímu prostředí!
První CO2 neutrální podlaha na světě

První CO2 neutrální podlaha na světě

Linoleum je produkt vyrobený z přírodních obnovitelných surovin, které lze sklízet z jednoročních plodin, jako je len a juta, nebo získaných jako je recyklované dřevo z kontrolovaných lesních plantáží.

Je tvořen šesti hlavními složkami: lněným olejem, borovicovou pryskyřicí, dřevitou moučkou, vápencem, jutou a přírodními pigmenty. Linoleum je CO2 (oxid uhličitý) neutrální výrobek, protože přírodní plodiny juty, lnu a stromů absorbují mnoho oxidu uhličitého a výrobní proces linolea pak stojí jen málo energie.

Podlaha vyrobená neutrálně z pohledu CO2 (cradle to gate), která nejenže vydrží více než třicet let, ale je také biologicky odbouratelná na konci své životnosti, je opravdu jedinečné.
Eco značky a certifikace

Eco značky a certifikace

Zásadní zodpovědnost vůči životnímu prostředí a následujícím generacím je důležitou součástí naší každodenní činnosti.

Neustále pracujeme na dalším rozvoji našich produktů a snažíme se, aby byl náš výrobním proces přívětivější klimatu. Naše výrobky obdržely celosvětově mnoho značek a certifikátů šetrnosti k životnímu prostředí.

Forbo Marmoleum je nejodolnější podlaha na světě, takže jsme hrdí na to, že také experti v oblasti životního prostředí potvrzují toto prohlášení.
Vydrží více než třicet let

Vydrží více než třicet let

100% transparentnost v EPD Abychom prokázali ekologickou šetrnost našeho linolea, společnost Forbo používá několik hodnocení. Prvním je technika posuzování životního cyklu výrobku (LCA), která vede k environmentálnímu prohlášení o výrobku (EPD).

Toto prohlášení, které je transparentní a ověřeno třetími stranami, je založeno na technice posuzování vlivů na životní prostředí spojených se všemi fázemi „života“ výrobku od těžby surovin přes jejich zpracování, výrobu, distribuci, použití, opravy a údržbu, až po konečnou likvidaci nebo recyklaci.
 
Vítejte ve světě přírodního linolea Marmoleum home

Vítejte ve světě přírodního linolea Marmoleum home

Marmoleum home nabízí inspiraci ve vyváženém výběru barev s několika strukurami. Přírodní linoleum v pásech dvoumetrové šíře vám pomůže vytvořit útulný domov, vždy s ohledem na udžitelnost a ekologičnost, protože linoleum Marmoleum je CO2 netutrální podlahovu krytinou
Konstrukce

Konstrukce

Každý panel krytiny Marmoleum Click je vyroben z voděodolné, vysocehustotní dřevovláknité desky a na rubu opatřen zvuk pohlcující korkovou vrstvou a horní vrstvu tvoří krytina Marmoleum o tloušťce 2,5 mm.
Povrchová úprava pro trvalou zátěž: dnes, zítra, navždy!

Povrchová úprava pro trvalou zátěž: dnes, zítra, navždy!

Topshield2 je povrchová úprava vyvinutá společností Forbo speciálně pro linoleum Marmoleum. Je „připravené k použití“ a nevyžaduje žádnou počáteční údržbu nebo aplikaci polymeru. Navíc je mnohem odolnější vůči ulpívání špíny, méně náchylné k opotřebování a má zvýšenou odolnost vůči poškrábání a skvrnám. Podlaha musí odolávat stopám každodenního používání; rozmarům počasí v daném období, šlápotám a špíně vneseným do budovy, škrábancům a šmouhám, které vzniknou náhodou, a zároveň si musí uchovat po celou dobu skvělý vzhled.
Individuální styl

Individuální styl

S bytovou podlahovinou Marmoleum můžeme vytvořit opravdu inspirativní bytový koncept, který bude odrážet každý individuální styl.
Přejete si mít neutrální podlahu, které přidáte vlastní akcent nebo chcete mít výraznou podlahu a naopak použít neutrální nábytek, díky čemuž snadno změníte charakter interiéru?
Podlahové topení

Podlahové topení

Přírodní podlaha Marmoleum Home se vyrábí v roli o šířce 2 m a celková tloušťka je 2,5 mm, linoleum je vhodné na podlahové topení.
Kährs katalog
VIZUALIZÉR MÍSTNOSTÍ
Image
INSPIRACE

Kontakt

Material&Technology Plzeň s.r.o. Guldenerova 23, Plzeň 326 00