Nákupní košík0

uzivatel

Interiery Vogltanz s.r.o.

 

icon facebook icon google icon mapy

EET evidence tržeb

SSL certifikát

dveře kliky podlahy schody terasy pouzdra obrazy nábytek
Veliké zrcadlo Cheval
Kód zboží: 24389 WHD
8690 Kč

Zrcadlo Cheval, bílá patina

Zrcadlo Cheval

Zrcadlo Cheval je vyrobeno z mahagonového dřeva v bílé patině.

Veliké zrcadlo Cheval budete milovat, ať už jej postavíte do předsíně, haly či šatny. Je vysoké přes 170 cm a široké 70 cm a tak se v něm můžete prohlédnout od hlavy až k patě. Zrcadlo vyrobené z mahagonu, natřené světlou slonovinovou barvou, má jednoduše zdobné okraje a samostatnou nohu, která umožnuje umístit ho i do prostoru. Zútulněte váš domov, tímto praktickým kouskem, který mu opticky dodá více světla i prostoru!

Rozměry: výška 172 cm, šířka 70 cm

Nábytek se vyrábí v cizokrajné Jávě, je certifikován u indonéské vlády a Komise pro lesnictví. Nemusíte se obávat, že koupí nábytku poškodíte tamní přírodu. Používané dřevo je z trvale udržitelných zdrojů. Stromy se sází v okolí vesnic a to ne formou plantáží, ale zakládají se malé lesíky se širokou škálou druhů. Ty slouží nejen k výrobě nábytku, ale i plodí ovoce a další produkty potřebné pro život tamního obyvatelstva. Takto se místní lidé aktivně zapojují do péče o mladé stromky. Cílem je zasadit jeden strom za každý kus nábytku. Tímto způsobem hospodaření se zamezuje odlesňování a ztrátám stanovišť původních druhů fauny a flory.

Nejen příroda, ale ani tamní lidé nepřijdou zkrátka, jsou pro ně zajištěny výhody a jejich pracovní podmínky jsou stejné, nebo vyšší než jsou normy.

Nábytek je vyroben z masivního mahagonového dřeva, jedná se o ruční výrobu podle tradičních postupů. Návrhy zahrnují především klasický francouzský nábytek ve stylu Provence, se složitými řezbami ze dřeva.