Nákupní košík0

uzivatel

Interiery Vogltanz s.r.o.

 

icon facebook icon google icon mapy

EET evidence tržeb

SSL certifikát

dveře kliky podlahy schody terasy pouzdra obrazy nábytek
Zrcadlo Charleston
Kód zboží: 25893 DRW
7420 Kč

Zrcadlo Charleston

Zrcadlo Charleston

Nádherné vyřezávané zrcadlo Charleston dodá nádech přepychu každému interiéru. Je vyrobené z nádherného mahagonového dřeva v přírodním odstínu, který mu dodává na univerzálnosti, díky které ho sladíte s jakýmkoliv nábytkem. Jemné vyřezávané vzory a úzká odkládací plocha z něj činí jedinečný kousek, který vám doma nesmí chybět.

Rozměry:
- výška 83 cm
- šířka 175 cm

Nábytek se vyrábí v cizokrajné Jávě, je certifikován u indonéské vlády a Komise pro lesnictví. Nemusíte se obávat, že koupí nábytku poškodíte tamní přírodu. Používané dřevo je z trvale udržitelných zdrojů. Stromy se sází v okolí vesnic a to ne formou plantáží, ale zakládají se malé lesíky se širokou škálou druhů. Ty slouží nejen k výrobě nábytku, ale i plodí ovoce a další produkty potřebné pro život tamního obyvatelstva. Takto se místní lidé aktivně zapojují do péče o mladé stromky. Cílem je zasadit jeden strom za každý kus nábytku. Tímto způsobem hospodaření se zamezuje odlesňování a ztrátám stanovišť původních druhů fauny a flory.

Nejen příroda, ale ani tamní lidé nepřijdou zkrátka, jsou pro ně zajištěny výhody a jejich pracovní podmínky jsou stejné, nebo vyšší než jsou normy.

Nábytek je vyroben z masivního mahagonového dřeva, jedná se o ruční výrobu podle tradičních postupů. Návrhy zahrnují především klasický francouzský nábytek ve stylu Provence, se složitými řezbami ze dřeva.