Nákupní košík0

uzivatel

Interiery Vogltanz s.r.o.

 

icon facebook icon google icon mapy

EET evidence tržeb

SSL certifikát

dveře kliky podlahy schody terasy pouzdra obrazy nábytek
Zrcadlo Queen Charlotte, zdobné řezání, černá patina
Kód zboží: 24609 BHD
6990 Kč

Zrcadlo Queen Charlotte zdobné řezání černá patina

Zrcadlo Queen Charlotte, zdobné řezání, černá patina

Zrcadlo Queen Charlotte je vyrobeno z mahagonového dřeva v bílé patině.

Jste odvážní a chcete, aby byl váš domov originální a domyšlený do posledního detailu? Vyzdobte stěnu svého domova luxusním masivním zrcadlem z mahagonového dřeva s nápadným designem, které nikdo nepřehlédne! Zrcadlo Queen Charlotte s výrazným oprýskaným efektem má bílou oprýskanou barvu a nádherný ručně vyřezávaný rám, který mu dodává na dramatičnosti a výjimečnosti. 

Rozměry:
- výška 108 cm
- šířka 79 cm

Nábytek se vyrábí v cizokrajné Jávě, je certifikován u indonéské vlády a Komise pro lesnictví. Nemusíte se obávat, že koupí nábytku poškodíte tamní přírodu. Používané dřevo je z trvale udržitelných zdrojů. Stromy se sází v okolí vesnic a to ne formou plantáží, ale zakládají se malé lesíky se širokou škálou druhů. Ty slouží nejen k výrobě nábytku, ale i plodí ovoce a další produkty potřebné pro život tamního obyvatelstva. Takto se místní lidé aktivně zapojují do péče o mladé stromky. Cílem je zasadit jeden strom za každý kus nábytku. Tímto způsobem hospodaření se zamezuje odlesňování a ztrátám stanovišť původních druhů fauny a flory.

Nejen příroda, ale ani tamní lidé nepřijdou zkrátka, jsou pro ně zajištěny výhody a jejich pracovní podmínky jsou stejné, nebo vyšší než jsou normy.

Nábytek je vyroben z masivního mahagonového dřeva, jedná se o ruční výrobu podle tradičních postupů. Návrhy zahrnují především klasický francouzský nábytek ve stylu Provence, se složitými řezbami ze dřeva.