Nákupní košík0

uzivatel

Interiery Vogltanz s.r.o.

 

icon facebook icon google icon mapy

dveře kliky podlahy schody terasy pouzdra obrazy nábytek
Zrcadlo Queen Charlotte, zdobné řezání, černá patina
Kód zboží: 24609 BHD
6990 Kč

Zrcadlo Queen Charlotte zdobné řezání černá patina

Zrcadlo Queen Charlotte, zdobné řezání, černá patina

Zrcadlo Queen Charlotte je vyrobeno z mahagonového dřeva v bílé patině.

Jste odvážní a chcete, aby byl váš domov originální a domyšlený do posledního detailu? Vyzdobte stěnu svého domova luxusním masivním zrcadlem z mahagonového dřeva s nápadným designem, které nikdo nepřehlédne! Zrcadlo Queen Charlotte s výrazným oprýskaným efektem má bílou oprýskanou barvu a nádherný ručně vyřezávaný rám, který mu dodává na dramatičnosti a výjimečnosti. 

Rozměry:
- výška 108 cm
- šířka 79 cm

Nábytek se vyrábí v cizokrajné Jávě, je certifikován u indonéské vlády a Komise pro lesnictví. Nemusíte se obávat, že koupí nábytku poškodíte tamní přírodu. Používané dřevo je z trvale udržitelných zdrojů. Stromy se sází v okolí vesnic a to ne formou plantáží, ale zakládají se malé lesíky se širokou škálou druhů. Ty slouží nejen k výrobě nábytku, ale i plodí ovoce a další produkty potřebné pro život tamního obyvatelstva. Takto se místní lidé aktivně zapojují do péče o mladé stromky. Cílem je zasadit jeden strom za každý kus nábytku. Tímto způsobem hospodaření se zamezuje odlesňování a ztrátám stanovišť původních druhů fauny a flory.

Nejen příroda, ale ani tamní lidé nepřijdou zkrátka, jsou pro ně zajištěny výhody a jejich pracovní podmínky jsou stejné, nebo vyšší než jsou normy.

Nábytek je vyroben z masivního mahagonového dřeva, jedná se o ruční výrobu podle tradičních postupů. Návrhy zahrnují především klasický francouzský nábytek ve stylu Provence, se složitými řezbami ze dřeva.